Dospel
Dospel

Do pobrania


Cennik Dospel Professional

Podane ceny* są cenami netto



*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Katalog Dospel Professional








Programy doboru


Programy dedykowane do doboru odpowiednich parametrów technicznych dla urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki nim istnieje możliwość określenia ogólnej specyfikacji, tj.: kubatury, krotności wymian, warunków klimatycznych, zapotrzebowania na moc cieplną i chłodniczą oraz sprawności odzysku.


Partnerzy Dospel



Wentylacja z odzyskiem ciepła

Wdrażane przez niemieckiego producenta BERLUF GmbH najnowsze SYSTEMY oraz precyzja wykonania przyczyniają się do tego, że wszystkie urządzenia BERLUF są jeszcze bardziej funkcjonalne i ergonomiczne w użytkowaniu. Połączenie tych wszystkich nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań z unikatowym designem budzą zachwyt wśród instalatorów i dystrybutorów w przemyśle wentylacji.
Centrale wentylacyjne (rekuperatory) - www.berluf.com



Dospel Comfort

Marka Dospel działa na polskim rynku już od 1974 roku. Bogata tradycja oraz nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań sprawiły, że z biegiem lat staliśmy się Liderem Wentylacji. Specjalizujemy się w produkcji wentylatorów dopasowanych do każdego rodzaju potrzeb. Czuwamy, by jakość wykonywanych przez nas produktów była najwyższa. Naszym celem jest komfort – Twój komfort.
www.dospel-comfort.com




Kontakt

Dospel Sp. z o.o. - ul. Główna 188, 42-280 Częstochowa

Dyrektor Generalny Dospel: Ireneusz Piasecki - i.piasecki@dospel.com

Asystentka Dyrektora Generalnego Dospel: Ewelina Halusiak - e.halusiak@dospel.com, tel: 697-698-325, (34) 370 30 00 wew.116


Dospel Professional Technologies - dział handlowy - +48 (34) 370-30-00 wew. 156, 157, 160

Dospel Professional Technologies - dział ofertowy - +48 (34) 370-30-00 wew. 158, 159

Kierownik działu Dospel Professional: Piotr Raćkowicz - p.rackowicz@dospel.com - 661 968 353

Dział obsługi klienta Polska: Katarzyna Gruca - k.gruca@dospel.com - 695 623 023

Export manager kraje UE : Mateusz Pala - m.pala@dospel.com

Export manager kraje poza UE : Sergiey Goncharov - s.goncharov@dospel.com

Dział ofertowy : Kamil Jeziak - k.jeziak@dospel.com

Dział ofertowy : Natalia Janeczek - n.janeczek@dospel.com

Serwis - Dospel Professional: a.kaminski@dospel.com - 609 995 074



Handlowcy


Imię Nazwiskonumer telefonue-mailRegion działania
Piotr Raćkowicz 661 968 353p.rackowicz@dospel.com
Kierownik handlowy
Kazimierz Rymuszka 695 885 451 k.rymuszka@dospel.com
podkarpackie
lubelskie
Marcin Kulpa 695 885 472 m.kulpa@dospel.com
świętokrzyskie
małopolskie
Dariusz Krawczyk 661 968 352 d.krawczyk@dospel.com
śląskie
opolskie
Tadeusz Jaskowiak 695 885 476 t.jaskowiak@dospel.com
dolnośląskie
lubuskie
Tomasz Klarecki 601 982 663t.klarecki@dospel.com
łódzkie
mazowieckie
Maciej Nicewicz 695 623 019m.nicewicz@dospel.com
warmińsko-mazurskie
podlaskie
Artur Daszyński 697 883 434a.daszynski@dospel.com
kujawsko-pomorskie
wielkopolskie
Grzegorz Mazurek 693 280 021g.mazurek@dospel.com
pomorskie
zachodnio-pomorskie



Biuro techniczno-handlowe


NazwaadresTelefon / e-mailRegion działania
DOSPEL Poznań:
Mirosława Ogorzelec
ul. Kudowska 36/38
60-464 Poznań
+48 601 540 055
m.ogorzelec@dospel.com
- wielkopolskie
- lubuskie
DOSPEL Lublin:
Jarosław Stoltman
ul. Ogórkowa 42L/4
04-998 Warszawa
+48 791 330 533
j.stoltman@dospel.com
- lubelskie
- świętokrzyskie
DOSPEL Warszawa:
Micro-Clima Paweł Kuczyński
Ciemne
ul. Dziennikarska 7
05-250 Radzymin
+48 (22) 392 78 24
+48 604 718 506
p.kuczynski@dospel.com
- mazowieckie
- łódzkie
DOSPEL Śląsk:ul. Bór 77/81
42-202 Częstochowa
+48 698 816 428
t.bekas@ozzone.pl
- śląskie
- opolskie

Kierownik Magazynu

Renata Goncerz:
r.goncerz@dospel.com,
609 292 566,
+48 34 370 30 00 wew.127

Magazyn - dostawy


Wysyłka krajowa:
magazyn@dospel.com,
+48 34 370 30 00 wew.131
+48 34 370 30 00 wew.132

Wysyłka eksport:
magazyn2@dospel.com,
+48 34 370 30 00 wew.130

Specjalista do spraw zakupów

Anna Zalas:
a.zalas@dospel.com,
+48 34 370 30 00 wew.205

Dział marketingu:

Tobiasz Depczyński:
t.depczynski@dospel.com
+48 (34) 370 31 08
+48 603 932 549