Zapytania ofertowe: Tomasz Buczak t.buczak@dospel.com

DOSPEL Sp. z o.o.
ul. Główna 188,
42-280 Częstochowa

Przedstawiciele handlowi
Imię Nazwisko numer telefonu e-mail Region działania
Tomasz Buczak 661 968 353 t.buczak@dospel.com Dyrektor handlowy
Tomasz Buczak 661 968 353 t.buczak@dospel.com kujawsko-pomorskie
wielkopolskie
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubuskie
mazowieckie
opolskie
świętokrzykie
Mariusz Urbaniak 697 883 434 m.urbaniak@dospel.com łódzkie
wielkopolskie wschód
Andrzej Grosz 695 623 019 a.grosz@dospel.com
warmińsko-mazurskie
podlaskie
Kazimierz Rymuszka 695 885 451 k.rymuszka@dospel.com
podkarpackie
lubelskie
Marek Wołowicz 693 280 021 m.wolowicz@dospel.com
pomorskie
zachodnio-pomorskie
Dariusz Zakrzewski 661 968 352 d.zakrzewski@dospel.com
wielkopolskie zachód
lubuskie
Dystrybutorzy
Nazwa adres Telefon / e-mail Region działania
Poznań:
Mirosława Ogorzelec
ul. Kudowska 36/38
60-464 Poznań
+48 601 540 055
m.ogorzelec@dospel.com
- wielkopolskie
- lubuskie
Lublin:
Jarosław Stoltman
ul. Ogórkowa 42L/4
04-998 Warszawa
+48 791 330 533
j.stoltman@dospel.com
- lubelskie
- świętokrzyskie
Śląsk: ul. Bór 77/81
42-202 Częstochowa
+48 698 816 428
t.bekas@ozzone.pl
- śląskie
- opolskie
Dyrektor Generalny Dospel: Ireneusz Piasecki i.piasecki@dospel.com
Asystentka Dyrektora Generalnego Dospel: +48 697-698-325
(34) 370 30 00 wew.116
Kierownik działu Dospel Professional: Marzena Miśta m.mista@dospel.com tel. +48 (34) 370-30-00 wew. 156
tel. 697 883 404
Dospel Professional Technologies - dział handlowy tel. +48 (34) 370-30-00 wew. 156, 157, 160
Dospel Professional Technologies - dział ofertowy tel. +48 (34) 370-30-00 wew. 158, 159
Dyrektor działu Dospel Professional: Tomasz Buczak t.buczak@dospel.com +48 661 968 353
Dział obsługi klienta Polska: Katarzyna Gruca k.gruca@dospel.com +48 695 623 023
Export manager kraje UE : Mateusz Pala m.pala@dospel.com
Export manager kraje poza UE : Sergiey Goncharov s.goncharov@dospel.com
Serwis - Dospel Professional a.kaminski@dospel.com +48 609 995 074
Dział ofertowy: Kamil Jeziak k.jeziak@dospel.com
Dział ofertowy: Natalia Janeczek n.janeczek@dospel.com
Dział exportu: export@dospel.com +48 (34) 365 98 43
Kierownik działu export: Patrycja Kała p.kala@dospel.com
Sklep online dospel24@dospel.com

Magazyn - dostawy

Wysyłka krajowa: magazyn@dospel.com,
+48 34 370 30 00 wew.131
+48 34 370 30 00 wew.132
Wysyłka export: magazyn2@dospel.com,
+48 34 370 30 00 wew.130

Specjalista do spraw zakupów

Anna Zalas: a.zalas@dospel.com,
+48 34 370 30 00 wew.205

Dział marketingu:

Tobiasz Depczyński: t.depczynski@dospel.com,
+48 (34) 370 31 08
+48 603 932 549